411. Csont Ferenc (Budapest, 1888 - Balatongyörök, 1966)
Női képmás, 1930-as évek
olaj, vászon
43,5*34 cm
j.j.l.: Csont, Feltehetően kiállítva: Csont Ferenc festőművész gyűjteményes kiállítása, Budapest Vigadó, Nemzetközi Klub, 1938. február 2-20.