280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Női képmás, 1930-as évek

411. Csont Ferenc (Budapest, 1888 - Balatongyörök, 1966)

Női képmás, 1930-as évek

olaj, vászon

43,5*34 cm

j.j.l.: Csont, Feltehetően kiállítva: Csont Ferenc festőművész gyűjteményes kiállítása, Budapest Vigadó, Nemzetközi Klub, 1938. február 2-20.