280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Komód

615. Komód

88*129,5*62 cm

Felvidék, 1800 körül, tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, eredeti öntött sárgaréz veretekkel és zárszerkezetekkel, kis sérüléssel