280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Szánkózás téli napsütésben

470. Ék Sándor (Szentmihályfa, 1902 - Budapest, 1975)

Szánkózás téli napsütésben

grafit, papír

700*920 mm

j.b.l.: Ék Sándor