280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Zöldruhás nő, 1917

429. Csók István (Sáregres, 1865 - Budapest, 1961)

Zöldruhás nő, 1917

olaj, vászon

81*70,5 cm

j.b.l.: Csók I. Bp. 1917, Feltehetően kiállítva: Ernst Múzeum XXX., 6. Csoportkiállítás, Budapest, Ernst Múzeum, 1918. (kat. 65., Zöldruhás nő, 8000.-)