280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Macska, 1910

468. Vaszary János (Kaposvár, 1867 - Budapest, 1939)

Macska, 1910

litográfia, papír

300*420 mm

j.b.l.: Vaszary J. 910