280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Komód

619. Komód

78,5*97*57,5 cm

osztrák, 19. sz., tölgyfa alapon diófa borítással, jávorfa és cseresznyefa intarziával, két oldalán öntött sárgaréz fogantyúkkal, 3 db kulccsal, kis sérüléssel