280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > "Vente puszta" 1926

406. Bosznay István (Csurgó, 1868 - Budapest, 1944)

"Vente puszta" 1926

olaj, falemez

38*46 cm

j.j.l.: Bosznay 926, h.o.: autográf felirat