280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Akvárium, 1939

539. Szűr Szabó József (Gorazda, 1902 - Budapest, 1993)

Akvárium, 1939

tempera, papír

395*595 mm

j.j.l.: Szűr Szabó J. 1939