280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Nagybánya látképe

405. Balla Béla (Arad, 1882 - Nagybánya, 1965)

Nagybánya látképe

olaj, vászon

50*56 cm

j.b.l.: Balla Béla