280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Gyümölcs csendélet

414. Glatter Gyula (München, 1886 - Budapest, 1927)

Gyümölcs csendélet

olaj, vászon

56*79 cm

j.n. h.o.: Glatter Ármin igazolás