280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > 'Cigánylakodalom', 1920-as évek

426. Csók István (Sáregres, 1865 - Budapest, 1961)

'Cigánylakodalom', 1920-as évek

tempera, fa

310*405 mm

j.b.l.: Csók I., Feltehetően kiállítva: Csók István és Márffy Ödön festőművészek és Lux Elek szobrászművész kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1928. január (kat. 34.)