280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > "Firenze", 1972

469. Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990)

"Firenze", 1972

tus, papír

200*270 mm

j.j.l.: B.M. Firenze 1972