280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Támaszkodó akt, 1931

504. Borbereki Kovács Zoltán (Rónaszék, 1907 - Johannesburg, 1992)

Támaszkodó akt, 1931

olaj, rétegelt lemez

60*70 cm

j.b.f.: Kováts Z. 931