280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Virágok kék vázában

413. Burghardt Rezső (Zsombolya, 1884 - Budapest, 1963)

Virágok kék vázában

olaj, fa

56*46 cm

j.j.l.: Burghardt Rezső