280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Párizsi apacs, 1930 - as évek

490. Diener Dénes Rudolf (Nyíregyháza, 1889 - Budapest, 1956)

Párizsi apacs, 1930 - as évek

olaj, vászon

80,5*60,5 cm

j.b.l.: Diener Dénes