280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Támaszkodó akt

449. Schickedanz Albert (Biala, 1846 - Budapest, 1915)

Támaszkodó akt

szén, grafit, papír

550*250 mm

j.b.l.: Schickedanz Alb.