280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Mártélyi tanya télen

516. Fejér Csaba (Karcag, 1936 - Hódmezővásárhely, 2002)

Mártélyi tanya télen

olaj, farost

35*85 cm

j.j.l.: Fejér Cs.