280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Párizsi részlet a Notre Dame - mal

526. Bornemisza László (Tiszadada, 1916 - Budapest, 1995)

Párizsi részlet a Notre Dame - mal

olaj, farost

57*38,5 cm

j.j.f.: L. Bornemisza j.ho.: Bornemisza L.