280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > "131005", 2013

581. Bullás József (Zalaegerszeg, 1958 - )

"131005", 2013

olaj, vászon

80*70 cm

j.h.o.: Bullás József "131005", keret nélkül