280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Kétajtós szekrény

616. Kétajtós szekrény

223*184*78 cm

osztrák, 18. sz. második fele, tömör diófa, faragott díszítéssel, tusfestett jávorfa intarziával, sárgaréz zárpajzsokkal, zárszerkezete hiányzik, kis sérüléssel