280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Csendélet, 1960 körül

420. Paizs László (Szentpéterúr, 1935 - Budapest, 2009)

Csendélet, 1960 körül

olaj, vászon

71*81 cm

j.j.l.: P. L.