280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > "Holdtölte a Szajnán"

425. Joachim Ferenc, Csejtei (Szeged, 1882 - Gyula, 1964)

"Holdtölte a Szajnán"

olaj, vászon

86*107 cm

j.j.l.: Cs. Joachim F., h.o.: felirat