280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Éjszakai műszak

561. Magyar festő, 21. sz.

Éjszakai műszak

olaj, vászon

100*90 cm

j.j.l.: olvashatatlan, h.o.: felirat, keret nélkül