280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Nagyvárosi alkony

424. Berkes Antal (Budapest, 1874 - Budapest, 1938)

Nagyvárosi alkony

olaj, karton

39,5*57,5 cm

j.j.l.: Berkes A.