280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Kompozíció vitorlással

563. Marosán Gyula (Budapest, 1916 - Toronto, 2003)

Kompozíció vitorlással

olaj, vászon

91*122 cm

j.j.l.: Marosán