280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Köpenyes férfi (Tanulmány egy történeti kompozícióhoz), 1950-es évek

445. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Köpenyes férfi (Tanulmány egy történeti kompozícióhoz), 1950-es évek

szén, papír

345*205 mm

j.j.l.: Szőnyi