280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Erdélyi falurészlet 1908

401. Csánky Dénes (Budapest, 1885 - Sao Paolo, 1972)

Erdélyi falurészlet 1908

olaj, fa

23*48 cm

j.b.l.: Csánki Dénes 1908