280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Virágcsendélet gyümölcsökkel, 1951

419. Emeric (Vágh Imre) (Budapest, 1919 - )

Virágcsendélet gyümölcsökkel, 1951

olaj, falemez

73*60 cm

j.j.l.: Emeric 1951