280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > "Zöld bábú" 1982

543. Deim Pál (Szentendre, 1932 - 2016)

"Zöld bábú" 1982

szitanyomat, papír

400*500 mm

j.j.l.: Deim Pál, b.l.: Zöld bábú