280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > "Virágok"

554. Borbély Gizella, D. (Budapest, 1920 - 1994)

"Virágok"

olaj, farost

80*60 cm

j.b.l.: D. Borbély, kis sérüléssel