280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Faluvégén

404. Mikola András (Nagypeleske, 1884 - Nagybánya, 1970)

Faluvégén

olaj, vászon

63,5*74,5 cm

j.j.l.: Mikola