280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Hölgy báli ruhában, 1948

481. Basilides Barna (Tornaalja, 1903 - Budapest, 1967)

Hölgy báli ruhában, 1948

olaj, vászon

135,5*100,5 cm

j.j.l.: Basilides Barna 1948