280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > "Kilátás az ablakból" 1967

557. Bótos Sándor (Szolnok, 1921 - Szolnok, 1997)

"Kilátás az ablakból" 1967

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Botos S. 67