280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > "Holt világ" 1956/1982

549. Bálint Endre (Budapest, 1914 - Budapest, 1986)

"Holt világ" 1956/1982

szitanyomat, papír

260*380 mm

j.j.l.: Bálint 82, j.k.l.: 100/22, b.l.: Holtvilág 1956/1982