280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Madonna a kisdeddel

463. Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990)

Madonna a kisdeddel

olaj, karton

75,5*56 cm

j.b.l.: B.M.