280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Csendélet törött bokállyal, 1908

480. Jávor Pál (Budapest, 1880 - Budapest, 1923)

Csendélet törött bokállyal, 1908

olaj, vászon kartonra ragasztva

30,5*25 cm

j.j.l.: Jávor Paris 1908