280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Ítélet (Bűnösök), 1923

466. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Ítélet (Bűnösök), 1923

rézkarc, papír

330*215 mm

j.j.l.: Szőnyi István, j.b.l.: Szőnyi I. 1923 (nyomaton), b.l.: próbanyomat