466. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)
Ítélet (Bűnösök), 1923
rézkarc, papír
330*215 mm
j.j.l.: Szőnyi István, j.b.l.: Szőnyi I. 1923 (nyomaton), b.l.: próbanyomat