280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Úrihölgy portréja, 1937

427. Radnay - Rózsay Miklós, Muraközi (Budapest, 1900 - 1945)

Úrihölgy portréja, 1937

olaj, vászon

100*76 cm

j.b.l.: Radnay Miklós