280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Csendélet almákkal és vázával

532. Domanovszky Endre (Budapest, 1907 - Budapest, 1974)

Csendélet almákkal és vázával

olaj, vászon

67*85,5 cm

j.n. MNG 6664/1988