280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Origines, 5 db-os mappa, 1986

541. Vasarely, Victor (Pécs, 1906 - Párizs, 1997)

Origines, 5 db-os mappa, 1986

színes litográfia, papír

555×755 mm

j.j.l.: Vasarely (minden lap jelzett), b.l.: 46/200