280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Virágcsendélet

409. Beck Judit (Budapest, 1909 - Budapest, 1995)

Virágcsendélet

olaj, vászon

56,5*61 cm

j.b.l.: Beck J.