280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Napraforgók, 1953

408. Klie Zoltán (Szekszárd, 1897 - Budapest, 1992)

Napraforgók, 1953

olaj, vászon

59,5*47,5 cm

j.b.l.: Klie, h.o.: Klie Napraforgók 1953