280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Piros virág

562. Szántó Piroska (Kiskunfélegyháza, 1913 - Budapest, 1998)

Piros virág

pasztell, papír

58*40 cm

j.j.l.: Szántó Piroska, hagyatéki pecsét