280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > "Ablakom" 1992

519. Heitler László (Pápa, 1937 - Pápa, 2016)

"Ablakom" 1992

olaj, farost

50*40 cm

j.j.l.: Leitler L. 1992