280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Mese illusztráció, 1970

535. Bálint Endre (Budapest, 1914 - Budapest, 1986)

Mese illusztráció, 1970

monotípia, papír

510*670 mm

j.j.l.: Bálint 70