280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > "Sírkövek" 1968

542. Keserü Ilona (Pécs, 1933 - )

"Sírkövek" 1968

szitanyomat, papír

360*500 mm

j.j.l.: Keserű Ilona 1968 - 82, b.l.: "Sírkövek 4" (S), k.l.: 7/40