280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Két alak

486. Ilosvai Varga István (Kunhegyes, 1895 - Budapest, 1978)

Két alak

olaj, vászon

46,5*30 cm

j.j.l.: Ilosvai Varga I.