280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Haját fonó lány

493. Czóbel Béla (Budapest, 1883 - Budapest, 1976)

Haját fonó lány

olaj, vászon

60*39 cm

j.j.f.: Czóbel, h.o.: francia nyelvű pecsét