280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Kislány virágmintás szoknyában

489. Szuly Angéla (Budapest, 1893 - Budapest, 1976)

Kislány virágmintás szoknyában

olaj, vászon

56,5*46,5 cm

j.b.l.: Szuly