280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Emeletes írószekreter

614. Emeletes írószekreter

213*126*62,5 cm

magyar, 18. sz. második fele, tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, lehajtható írólapja mögött 3 kis fiókkal, öntött bronz veretekkel, eredeti zárszerkezetekkel, 2 db kulccsal, kis sérüléssel